Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona

Październik jest w naszej szkole miesiącem w którym szczególnie wspominamy patrona naszej szkoły Grzegorza z Sanoka herbu Strzemię, polskiego biskupa rzymskokatolickiego, profesora Akademii Krakowskiej, arcybiskupa i metropolity lwowskiego. Kulminacja obchodów odbędzie się w środę 30 października. W tym dniu obowiązuje strój galowy. Wszystkie lekcje będą skrócone o 15 minut.

Skrócony program obchodów:
8.10 - Uroczysty apel na boisku szkolnym.
8.35 - Lekcje (w trakcie przerw wyświetlany będzie film z nadania imienia oraz czynna będzie wystawa o patronie szkoły.
11.10 - 13.00 impreza podsumowująca obchody święta patrona (sala gimnastyczna). Udział biorą wszystkie klasy I oraz delegacje z klas II i III
We wtorek 29 października odbędzie się towarzyski mecz unihokeja pomiędzy naszą szkołą a Zespołem Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka (Mechanik).