Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Serwis rekrutacyjny dla trzecioklasistów ..:: kliknij ::..

(Ze względu na zastosowane technologie informatyczne i zabezpieczenia serwis może nie być wyświetlany w Internet Explorer). W serwisie tym znajdziecie ofertę szkół ponadgimnazjalnych, wymagania komisji rekrutacyjnych i najważniejsze informacje dotyczące obsługi serwisu. W najbliższych dniach ruszy możliwość logowania się w serwisie i ćwiczeń w obsłudze systemu. W naszym gimnazjum każdy uczeń zostanie przeszkolony w obsłudze Systemu Rekrutacji na lekcjach informatyki. Loginy i hasła do systemu będą do odebrania u wychowawców klas lub u wicedyrektora.

Sposób przeliczania na punkty ocen z języka polskiego i trzech wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, wykaz konkursów które uprawniają do dodatkowych punktów, a także sposobu punktowania innych osiągnięć kandydatów podczas rekrutacji na rok szkolny 2015/16. ..:: kliknij ::..