Nawigacja

Menu

Zajęcia dodatkowe

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH 2016/2017

 

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

(rok szkolny 2016-17)

 

Nauczyciel

prowadzący

Koło

przedmiotowe

 

Termin/

godzina

Zajęcia

wyrównawcze /konsultacje

Termin/

godzina

Stefański Paweł

Sekcja strzelectwa sportowego

środa

17:00-18:00

 

 

Mazepa Marek

Koło informatyczne

(przyg. do konk.)

termin uzg. z uczniami

konsultacje z informatyki

wg potrzeb

Białowąs Edyta

Koło historyczne i wos

śr. 7:10-7:55  lub

czw. 7:10-7:55

konsultacje –

historia/wos

termin uzg. z uczniami

Błońska

Agnieszka

 

 

zajęcia wyrównawcze z historii i wos

konsult. z historii

czwartek

14:50-15:35

Burnat

Maria

 

 

konsultacje

 z geografii

co drugi wtorek

14:05-14:50

14:55-15:40

Ćwikła Magda

Trening pływacki

czw. 13:40-15:00

piątek 7:10-8:45

 

 

 

 

Aerobik (dz.)

wt. 7:10-7:55

Florczak

Elżbieta

 

 

zajęcia z mat. przyg. do egz. gimn. 3a, 3e

w planie lekcji

klas

zajęcia wyrównawcze z matematyki

środa

14:05-14:55

Gładysiewicz

Piotr

 

 

konsultacje z plastyki i muzyki

wg potrzeb

Gocko Irena

Koło historyczne i wos

wt 14:05-14:55

lub śr 7:10-7:55

konsultacje –

historia/wos

wg potrzeb

Grzybała

Katarzyna

Koło matematyczne

środa

13:15-14:00

 

zaj. z matem. przygot. do egz. gimn. 3c

w planie lekcji

klasy

zajęcia wyrównawcze z matematyki

wg potrzeb

Kikta

Wacław

Zajęcia sport.-rekr. - badminton

termin uzg. z uczniami

 

 

Zajęcia sport.-rekr. - koszykówka

termin uzg. z uczniami

Zaj. z pierwszej pomocy przedmedycznej

termin uzg. z uczniami -

II pół.

Lewek

Magdalena

 

 

zajęcia wyrównawcze z chemii - kl. 3a

wg potrzeb

Łakoś Piotr

Koło chemiczne

sobota

10:00-11:30

zajęcia wyrównawcze z chemii

czwartek

14:05-14:50

Marć

Joanna

 

Koło języka ang.

piątek 7:10-7:55

zajęcia z języka ang. przyg. do egz. gimn. dla kl. III

środa

7:10-7:55

 

Koło teatralne w j. ang. „The Comers”

środa

13:15-14:00

o. Mikosiak

Adam

Oaza franciszkańska

poniedziałek 17:00 - 18:00

 

 

Najsarek Anna

Koło artystyczne

„Decopasje”

pt 14:10-16:20

(co drugi tydz.)

zajęcia wyrównawcze

z j. niemieckiego

(wg potrzeb)

piątek 7:10-7:55

 

Koło języka niem.

środa 7:10-7:55

Nester

Alicja

Koło języka polskiego

czwartek

7:10-7:55

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

wg potrzeb

Ostrowski Andrzej

SKS - Unihokej dziewcząt

czwartek

18:30-20:00

zajęcia wyrównawcze

wg potrzeb

Pajda-Skórka

Barbara

Koło biologiczne

wt 14:05-14:50

(co drugi tydz.)

zajęcia wyrównawcze z biologii

wg potrzeb

Pelczarska

Grażyna

Koło artystyczne

„Decopasje”

pt 14:10-16:20

(co drugi tydz.)

zajęcia wyrównawcze z fizyki

wg potrzeb

Koło fizyczne

środa

13:15-14:00

Pelczarska Halina

Koło języka polskiego

(przyg. do konk.)

poniedziałek 14:10-14:55

 

zajęcia z j. polskiego przyg. do egz. gimn. – kl. 3d (dod. lekcja)

śr.14:05-14:50

Szkolne Koło

Teatralne „Antrakt”

termin uz. z ucz.

(od listopada)

konsultacje z j. polskiego 

wg potrzeb

Pełech  Marcin

SKS – piłka siatkowa   

pon.14:05 -15:30

zajęcia wyr. z techniki i informatyki

wg potrzeb

Rolnik Anna

Koło języka angielskiego

czwartek

14:05-14:50

zajęcia z j. ang. przyg. do egz. gimn.

dla kl. III

 

środa

7:10-7:55

 

Koło teatralne w j. ang. „The Comers”

środa

13:15-14:00

Rzemińska Anita

Koło języka angielskiego

poniedziałek 14:05-14:50

zajęcia wyrówn.

wg potrzeb

Serafin

Karolina

Koło z języka niemieckiego

środa 7:10-8:00

zajęcia wyrówn.

 z j. niemieckiego

piątek 7:10-7:55

Serbin Anna

Koło matematyczne

 

wtorek 7:10-7:55

 

zajęcia z matem. przyg. do egz. gimn. kl. 3b i 3d

w planie lekcji klas

zajęcia wyrównawcze z matematyki

wg potrzeb

Szychowska Agnieszka

Spotkajmy się w bibliotece - zajęcia biblioteczne

wg  potrzeb

 

zajęcia z j. polskiego przyg. do egz. gimn. – kl. 3e

poniedziałek 14:05-14:50

Warchoł-Żuchowska Joanna

Szkolne Koło Wolontariatu; 

Rada Samorządu Uczniowskiego

wg  potrzeb

na bieżąco

 

 

 

 

SKS - gimnastyka

termin po uzg.          z uczniami

Wolan

Magdalena

Koło jęz. polskiego

czw. 8:00-8:45

zajęcia

wyrównawcze

 

wg potrzeb

 

Szkolne Koło

Teatralne „Antrakt

termin uz. z ucz.

(od listopada)

Zagórski Piotr

SKS – Unihokej chłopców

środa

14:50-16:20

 

 

Zoszak Jacek

Koło języka

angielskiego

wtorek 14:05-14:50

 

zajęcia wyrów. z j. angielskiego (przyg. do egz. gimn.)

wtorek

13:15-14:00