Nawigacja

Menu

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia

Opiekun ucznia

BIOLOGIA

2008/2009

Weronika Wrońska

finalistka konkursu biologicznego

Barbara Pajda

2008/2009

Wiktor Orlof

finalista konkursu biologicznego

Barbara Pajda

CHEMIA

2003/2004

Kinga Gucwa

laureatka konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2004/2005

Kamil Gucwa

laureat konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2006/2007

Rafał Owarzany

laureat konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2009/2010

Izabela Wyżycka

laureatka konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2010/2011

Weronika Stawarz

laureatka konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2011/2012

Weronika Stawarz

laureatka konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2011/2012

Tomasz Kopiec

laureat konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2012/2013

Oliwia Niżnik

laureatka konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2013/2014

Alicja Jungiewicz

laureatka konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2005/2006

Wojciech Wajs

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2006/2007

Wojciech Wajs

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2010/2011

Tomasz Kopiec

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2011/2012

Łukasz Jakubas

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2011/2012

Kamil Juchno

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2012/2013

Emil Gromek

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2012/2013

Łukasz Jakubas

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2012/2013

Bartosz Kątski

finalista konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

2013/2014

Zuzanna Bursztyn

finalistka konkursu chemicznego

Piotr Łakoś

FIZYKA

2005/2006

Szymon Ząbkiewicz

laureat konkursu fizycznego

Andrzej Bartnik

2005/2006

Rafał Owarzany

laureat konkursu fizycznego

Grażyna Pelczarska

2006/2007

Rafał Owarzany

laureat konkursu fizycznego

Grażyna Pelczarska

2007/2008

Sławomir Pietrzkiewicz

laureat konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2008/2009

Wojciech Biega

laureat konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2010/2011

Maciej Szybiak

laureat konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2011/2012

Weronika Stawarz

laureatka konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2011/2012

Dawid Borys

laureat konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2013/2014

Alicja Jungiewicz

laureatka konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2013/2014

Dawid Borys

laureat konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2006/2007

Maciej Penar

finalista konkursu fizycznego

Grażyna Pelczarska

2006/2007

Sławomir Pietrzkiewicz

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2007/2008

Adam Kulpiński

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2007/2008

Wojciech Biega

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2008/2009

Aleksander Jaklik

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2008/2009

Daniel Krzyżanowski

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2009/2010

Jakub Kątski

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2010/2011

Weronika Stawarz

finalistka konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2010/2011

Jakub Jungiewicz

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2011/2012

Jakub Jungiewicz

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2012/2013

Dawid Borys

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2012/2013

Jaropełk Wantuła-Winikajtis

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2012/2013

Bartosz Kątski

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2012/2013

Łukasz Jakubas

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

2012/2013

Dawid Serwiński

finalista konkursu fizycznego

Patryk Nisiewicz

GEOGRAFIA

2010/2011

Maciej Szybiak

laureat konkursu geograficznego

Maria Burnat

2011/2012

Bartosz Kątski

finalista konkursu geograficznego

Maria Burnat

2012/2013

Bartosz Kątski

finalista konkursu geograficznego

Maria Burnat

HISTORIA

2008/2009

Maciej Szybiak

Laureat konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” 

Irena Gocko

2009/2010

 Karolina Klaczak

laureatka konkursu historycznego

Edyta Białowąs

2009/2010

Sara Kaszubowicz

laureatka konkursu historycznego

Edyta Białowąs

2004/2005

Rafał Ślusar

finalista konkursu historycznego

Irena Gocko

2007/2008

Sławomir Pietrzkiewicz

finalista konkursu historycznego

Irena Gocko

2008/2009

Krzysztof Żygadło

finalista konkursu historycznego

Irena Gocko

INFORMATYKA

2008/2009

Aleksander Jaklik

laureat konkursu informatycznego

Marek Mazepa

2001/2002

Jakub Sochacki

finalista konkursu informatycznego

Marcin Pełech

2006/2007

Aleksander Jaklik

finalista konkursu informatycznego

Sylweriusz Gaszczyk

 

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

2003/2004

Mateusz Świder

laureat konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2005/2006

Szymon Ząbkiewicz

laureat konkursu języka angielskiego

Paweł Stefański

2006/2007

Michał Ciupak

laureat konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2007/2008

Anna Jamka

laureatka konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2007/2008

Miłosz Gromek   

laureat konkursu języka angielskiego

Joanna Marć­­

2007/2008

Grzegorz Soliński         

laureat konkursu języka angielskiego

Paweł Stefanski

2011/2012

Weronika Stawarz

laureatka konkursu języka angielskiego

Anna Rolnik

2011/2012

Emil Gromek

laureat konkursu języka angielskiego

Jacek Zoszak

2013/2014

Alicja Jungiewicz

laureatka konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2013/2014

Mateusz Jakiel

laureat konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2012/2013

Aleksander Radko

laureat konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2005/2006

Ireneusz Tkacz

finalista konkursu języka angielskiego

Paweł Stefański

2005/2006

Katarzyna Swenson

finalistka konkursu języka angielskiego

Jacek Zoszak

2006/2007

Ignacy Oleszczuk

finalista konkursu języka angielskiego

Jacek Zoszak

2006/2007

Anna Jamka

finalistka konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2008/2009

Marta Grzyb

finalistka konkursu języka angielskiego

Jacek Zoszak

2011/2012

Joanna Dębińska

finalistka konkursu języka angielskiego

Anna Rolnik

2012/2013

Mateusz Jakiel

finalista konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

2012/2013

Alicja Jungiewicz

finalistka konkursu języka angielskiego

Anita Rzemińska

 

 

JĘZYK FRANCUSKI

 

2013/2014

Mateusz Gadomski

finalista konkursu języka francuskiego

 

JĘZYK NIEMIECKI

2005/2006

Kamil Gucwa

laureat konkursu języka niemieckiego

Anna Najsarek

2010/2011

Maciej Szybiak

laureat konkursu języka niemieckiego

Anna Najsarek

2011/2012

Weronika Stawarz

laureatka konkursu języka niemieckiego

Karolina Serafin

2013/2014

Katarzyna Olszewska

laureatka konkursu języka niemieckiego

Karolina Serafin

2003/2004

Kinga Gucwa

finalistka konkursu języka niemieckiego

Anna Najsarek

JĘZYK POLSKI

2003/2004

Katarzyna Twardak

laureatka konkursu języka polskiego

Halina Pelczarska

2013/2014

Ewa Hnat

laureatka konkursu języka polskiego

Magdalena Wolan

2002/2003

Agata Wolanin

finalistka konkursu humanistycznego

Janina Wydrzyńska

2005/2006

Aleksandra Piszko

finalistka konkursu polonistycznego

Magdalena Wolan

2005/2006

Małgorzata Dołoszycka

finalistka konkursu polonistycznego

Janina Wydrzyńska

2007/2008

Anna Jamka

finalistka konkursu języka polskiego

Magdalena Adamczyk

MATEMATYKA

2005/2006

Kamil Gucwa

laureat konkursu matematycznego

Anna Serbin

2006/2007

Marcelina Pastuszczak

laureatka konkursu matematycznego

Bożena Błażejowska

2006/2007

Rafał Owarzany

laureat konkursu matematycznego

Bożena Błażejowska

2013/1014

Dawid Borys

laureat konkursu matematycznego

Anna Serbin

2007/2008

Wojciech Biega

finalista konkursu matematycznego

Anna Serbin

2007/2008

Adam Kulpiński

finalista konkursu matematycznego

Katarzyna Grzybała

2008/2009

Wojciech Biega

finalista konkursu matematycznego

Anna Serbin

2011/2012

Weronika Stawarz

finalistka konkursu matematycznego

Anna Serbin

2012/2013

Dawid Serwiński

finalista konkursu matematycznego

Elżbieta Florczak

TECHNIKA

2012/2013

Łukasz Jakubas

finalista konkursu wiedzy technicznej „sapere – aude” – odważ się być mądrym

Patryk Nisiewicz

2012/2013

Jaropełk Wantuła-Winikajtis

finalista konkursu wiedzy technicznej „sapere – aude” – odważ się być mądrym

Patryk Nisiewicz