Akcje 2015/2016

Zbiórka Żywności - wrzesień

Już po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły włączyli się do pomocy potrzebującym, biorąc udział w akcji „Zbiórka Żywności” zorganizowanej przy współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnym Ruchowo w Sanoku.  W środę i czwartek (16-17 września) wolontariusze – głównie z klas drugich – pod opieką nauczycieli pełnili dyżury w sklepie PSS Społem „Dwójka”, zachęcając kupujących do włączenia się w akcję i przekazania produktów spożywczych, które zostaną rozdane podopiecznym stowarzyszenia z Sanoka i okolic.

Zaangażowanie, odpowiedzialność i solidność naszych wolontariuszy jest bardzo ceniona przez panią prezez fundacji, a wymiernym efektem pracy uczniów jest ogromna ilość zgromadzonej żywności.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do pomocy – zarówno uczniom pełniącym dyżury, ich opiekunkom, a także wszystkim kupującym i przekazującym produkty.