Menu

Niedziela 20.01.2019

Kontakt

 • Gimnazjum nr 1 w Sanoku
  ul.Kochanowskiego 2
  38-500 Sanok
 • 134630561

Kalendarz szkolny 2017/18

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Mapa

Wiadomości

 • Strona nie będzie aktualizowana w roku szkolnym 2018/2019.

  Aktywny jest tylko moduł Podziału godzin

 • Żegnaj Szkoło

  W dniu 22 czerwca 2018r. definitywnie zakończył się pewien etap historii szkoły przy ulicy Kochanowskiego 2 w Sanoku.

  Po 57 latach funkcjonowania i 107 latach tradycji zakończyła się historia placówki.

  W roku 1911 powstała czteroklasowa Szkoła Męska im. Grzegorza z Sanoka. Funkcjonowała ona również w latach powojennych, ale już jako podstawówka, opatrzona pierwszym numerem, nadal mając  za patrona naszego wielkiego krajana. Siedziba placówki mieściła się przy ulicy Konarskiego (dziś znajduje się tam Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy).

 • Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

  W piątek 22 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie nie roku szkolnego. Ponieważ jest to również zakończenie 57 lat funkcjonowania szkoły w budynku przy Kochanowskiego 2 (najpierw Szkoły Podstawowej nr 1 im. Waładysława Broniewskiego, a następnie Gimnazjum nr 1 im. Grzegorza z Sanoka) uroczystość będzie miała inny przebieg niż w poprzednich latach. Poniżej znajduje się program.

  1. 8.00 Msza Św. w kościele Franciszkanów. Osoby uczestniczące we mszy, po jej zakończeniu, przechodzą na boisko Orlik przy SP1

 • Zakończenie klas III gimnazjum

  Uroczyste zakończenie dla klas III odbędzie się 20 czerwca (środa) o godzine 16.00 na sali gimnastycznej w budynku Gimnazjum.

  Zapraszamy serdeczne wszystkich rodziców uczniów klas III

 • Dni Sportu

  Dni Sportu Szkolnego

  W najbliższy poniedziałek i wtorek odbedą się w naszej szkole Dni Sportu. Harmonogram znajduje się poniżej. Szczegóły u nauczycieli wf.

  18.06.18 r. poniedziałek .

  Turniej piłki siatkowej ( sala gimnastyczna ) .

  Dziewczęta godz 830  klasy trzecie .

  Chłopcy godz 1000  klasy trzecie .

  Zgłoszenia zespołów przed zawodami .

  19.06.18 r. wtorek .

  Turniej piłki siatkowej ( sala gimnastyczna ) .

  Dziewczęta godz. 830 klasy drugie .

  Turniej piłki nożnej chłopców godz. 830  klasy drugie .

 • Agnieszka wśród najlepszych w województwie!

  galeria Agnieszka wśród najlepszych w województwie!

  12 czerwca w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że zaproszenie na tę uroczystość otrzymała uczennica klasy 3a Agnieszka Widota, która ze względu na inny wyjazd nie mogła osobiście w niej uczestniczyć. Agnieszka otrzymała dwukrotne wyróżnienie za II m. w województwie w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego oraz za zdobycie w tym roku szkolnym podwójnego tytułu laureata na konkursie z języka polskiego i języka angielskiego. Listy gratulacyjne otrzymali nauczyciele przygotowujący Agnieszkę do wspomnianych konkursów - Magdalena Wolan i Jacek Zoszak. Pani dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska odebrała zaś certyfikat ‘Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom’. Potwierdza on wyróżniające się warunki stworzone uczniom przez szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

 • XX Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej

  We wtorek, 12 czerwca, w II Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku, odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród XX Międzyszkolnego Konkursu Twórczości Własnej zorganizowanego przez bibliotekę szkolną II LO. Uczniowie z naszej szkoły zajęli pierwsze trzy miejsca!

  Im. Agnieszka Widota klasa 3a

  IIm. Katarzyna Dudzińska klasa 3a

  IIIm. Adam Lasik klasa 3b

  Gratulacje dla laureatów!

 • Warszawa -wycieczka klasy 2d
  11.06.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Warszawa wycieczka 2d.