Menu

Wtorek 20.03.2018

Kontakt

 • Gimnazjum nr 1 w Sanoku
  ul.Kochanowskiego 2
  38-500 Sanok
 • 134630561

Kalendarz szkolny 2017/18

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Mapa

Wiadomości

 • Zaplanowane na 20 marca konsultacje indywidualne dla rodziców nie odbędą się. Najbliższy termin wywiadówek to 26 kwietnia.

  Przypominamy jednak, iż jeżeli ktoś ma potrzebę spotkać się z którymś  nauczycieli poza ustalonymi terminami, to jak najbardziej można, po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania.

 •       9 marca  w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku (Mechanik) odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka  Niemieckiego dla uczniów klas 7 i oddziałów gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Milena Biernikiewicz - 2d, Sara Czech - 3c oraz Patrycja Rajtar - 3c. Patrycja zajęła II miejsce zdobywając 48 punktów. Warto dodać, iż Milena i Sara zaprezentowały także bardzo wysoki poziom zajmując miejsca tuż za podium. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych powiatu sanockiego, brzozowskiego i bieszczadzkiego. Konkurs miał formę pisemnego testu w języku niemieckim. Sprawdzana była znajomość struktur leksykalnych i gramatycznych, rozumienie tekstu pisanego i przede wszystkim wiadomości z historii, tradycji i kultury Szwajcarii.

 • 08.03.2018

  Z okazji Dnia Kobiet Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała dzień piżamowy. Każdy przebrany uczeń mógł skorzystać z przywileju niepytania (tzw. przebranie za niepytaniewink).

  Zdjęcia ze szkolnego aparatu znajdują się w galerii, a wykonane przez Karolinę Gładysz w linku poniżej

  https://photos.app.goo.gl/epCFqpNs601QkdQ82

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolny Dzień Kobiet - piżamowe szaleństwo.

 • 02.03.2018

  W dniu 02.03.2018 r w trakcie  X Pokazu Talentów miało miejsce rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla klas 6 i 7.  Do konkursu zgłosiło się bardzo wielu chętnych ze szkół z całego powiatu sanockiego. Po II etapie wyłonionych zostało  czworo uczniów którzy uzyskali tyuł Laureata. Są to Amelia Jadczyszyn ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku (uzyskała ona najwyższą liczbę punktów), Marta Sieczkowska ze Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach, Julia Jania ze Szkoły Podstawowej w Zagórzu oraz Krystian Florko ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku.   Tytuł Finalisty otrzymali: Nikodem Messey , Aleksandra Buziewicz  oraz Adam Dubiel- ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku, Aleksandra Szlaga oraz Paulina Gierczak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku. Dodać należy iż konkurs ten znajduje się na liście konkursów kuratoryjnych- co w praktyce ocznacza że osiągnięcia w nim uzyskane mogą zostać wpisane na świadectwie. 

 • W dniu w 2 marca 2018 roku odbył się jubileuszowy, dziesiąty Zimowy Pokaz Talentów. Jak co roku, na scenie Sanockiego Domu Kultury zaprezentowali się chętni, uzdolnieni uczniowie naszej szkoły. Pokaz miał rekordową liczbę występów, m.in. ze względu na udział młodszych kolegów z klas III szkoły podstawowej. Było wiele różnorodnych występów, a atmosfera zarówno za kulisami, jak i na widowni wspaniała.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa:

  Kasi Cecuły

  https://drive.google.com/drive/folders/1_vONHFkJJjTF56hf68sMsSoji9-0hksm

 • 01.03.2018

  IVmiejsce w konkursie Danie makaronowe-smaczne , zdrowe, kolorowe.

  Czwartek 1.03.2018r. był dla uczennic z klasy 3c bardzo pracowity.

  Sara Czech oraz Karolina Gładysz zgłosiły sie do konkursu, który został zorganizowany przez Zespół Szkół nr5 w Sanoku przy współudziale Barilla Poland Sp.z o.o.

  Zadanie polegało na przygotowaniu potrawy z wykorzystaniem makaronu firmy Barilla oraz warzyw w ciagu 60 minut.

  Jury w składzie min.blogerka Monika Lemko oprócz gotowania oceniało wygląd, smak, pomysłowość.

 • Ligowcy!

  Kolejny zestaw zadań czeka na Was. W tym miesiącu poznacie bliżej Szwajcarię oraz spróbujecie swoich sił w konfrontacji z tłumaczeniami.

  Termin oddania zestawów - 22 marca.  

  Viel Spaß!!!

  Zestaw:zestaw_marzec_2018.docx

  Wyniki:wyniki_marzec_2018.docx